Жіночий мінірюкзак екошкіра Червоний (537Б)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий мінірюкзак екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
-
Тип: сумка-рюкзак;
-
Висота: 33 см;
-
Ширина: 26 см;
-
Глибина: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 26 см |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴




