Чоловіча шкіряна бананка на груди (529)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка крос-боді
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (ручна робота);
Довжина: 29 см;
Товщина: 5 см;
Ширина: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ширина | 50 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Форма | Прямокутна |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 290 см |
| Довжина: | 170 см |
| Тип сумки | Кросс-боди |
- Ціна: 1 399 ₴









