Якісний жіночий рюкзак сумка Рожевий (501)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний жіночий рюкзак сумка
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
-
Тип: сумка-рюкзак (добре тримає форму);
-
Висота: 23 см;
-
Ширина: 22 см;
-
Глибина: 11 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
Добре тримає форму навіть у порожньому вигляді;
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 22 см |
| Кишені | Верхній |
| Вага | 650 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴









