Модна жіноча бананка з екошкіри Якісна нагрудна жіноча сумка (197)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча бананка з екошкіри Якісна нагрудна жіноча сумка
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 12 см; Довжина: 25 см; Ширина основи: 8 см; Переваги: Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 439 ₴









