Чоловічий клатч портмоне Baellery Світло-коричневий

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
-
Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Ремінець на руку в комплекті;
-
Висота: 11 см;
-
Довжина: 19 см;
-
Товщина: 3 см;
Переваги:
-
6 відділень для карток;
-
Зручний відділ для розміщення телефона (Діагональ до 5 дюймів);
-
Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий;
-
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 256 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 700 ₴
