Чоловіча сумка слінг на груди з тисненням Модна барсетка нагрудна слінг еко шкіра під рептилію (486К))

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-бананка на груди Крокодил, модна барсетка нагрудна слінг екошкіра під рептилію Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Задня кишенька на магніті; Висота: 31 см; Ширина: 16 см; Глибина: 5,5 см; Переваги: Добре тримає форму; Візуально акуратна та компактна, але водночас досить містка; Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Різні кольори |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴







