Жіноча сумка рюкзак екошкіра (461)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка рюкзак екошкіра Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Тип — рюкзак-сумка; Висота: 34 см; Ширина: 24 см; Глибина: 10 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 10 см |
| Тип | Городской |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 749 ₴









