Модний жіночий рюкзак (461Г)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний жіночий рюкзак. Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Тип: сумка-рюкзак; Висота: 34 см; Ширина: 24 см; Глибина: 10 см;
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 749 ₴









