Класична жіноча сумка з квітами зі шкіри PU Модна містка сумка жіноча для офісу (440)
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична жіноча сумка з квітами зі шкіри PU Модна містка сумка жіноча для офісу
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму; Є довга ручка на плече; Довжина: 29 см; Ширина: 14 см; Висота: 21 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Стать | Жіночий |
| Візерунки та принти | Вишивка |
- Ціна: 1 099 ₴








