Якісна жіноча класична сумка з тисненням середня Жіночі сумки для найстильніших (1506)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна жіноча класична сумка з тисненням середня Жіночі сумки для найстильніших
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму; Є довга ручка на плече; Брелок у комплекті; Довжина: 30 см; Ширина основи: 12 см; Висота: 21 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 959 ₴









