Розкішна жіноча класична сумка через плече з екошкіри Модна містка сумка жіноча (407)
-29%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна жіноча класична сумка через плече з екошкіри Модна містка сумка жіноча
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму; Є довга ручка на плече; Висота ручок: 12 см; Довжина: 26 см; Ширина: 14 см; Висота: 24 см;
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 925 ₴









