Чоловіча сумка для документів, чоловічий портфель для роботи чорний шкіряний (ПУ шкіра) (395)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка
Характеристики:
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ, сумка міська, не дорожня!
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за сучасними технологіям (НЕ ДЕРМАНТИН);
Колір: чорний;
Довжина: 40 см;
Ширина: 12
Висота: 30 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Довжина: | 400 см |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 449 ₴









