Солідна класична сумка жіноча з ременем через плече Модна містка сумка жіноча (374)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Солідна класична сумка жіноча з ременем через плече Модна містка сумка жіноча
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, чудово тримає форму; Є довга ручка на плече; Хутряний брелок у комплекті; Довжина: 31 см; Ширина: 13 см; Висота: 22 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 949 ₴









