Чоловіча барсетка Feidakabolo (389)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча барсетка Feidakabolo Характеристики: Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра середньої жорсткості; Довжина: 23 см; Ширина: 14 см; Товщина: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 1 099 ₴







