Жіночий рюкзак сумочка невеликий прогулянковий, рюкзачок сумка для дівчат чорний бордовий (461)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумочка невеликий прогулянковий, рюкзачок сумка для дівчат чорний бордовий
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Тип: сумка-рюкзак;
Висота: 32 см;
Ширина: 24 см;
Глибина: 10 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 749 ₴








