Чоловічий міський рюкзак-сумка (200)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий міський рюкзак-сумка Характеристики: Матеріал: ПУ шкіра; Висота: 44 см; Ширина: 29 см; Глибина: 10 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Городской |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 590 кг |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 899 ₴






