Сумка бананка нагрудна чоловіча крос-боді чорна слінг барсетка (1267)
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка бананка нагрудна чоловіча крос-боді чорна слінг барсетка Характеристики: Матеріал: оксфорд; Висота: 26 см; Глибина: 6 см; Ширина: 17 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 649 ₴






