Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний рюкзак Характеристики: Матеріал: високоякісна ПУ шкіра; Глибина: 11 см; Ширина: 29 см; Висота: 45 см;
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 450 см |
| Довжина: | 290 см |
| Розмір | Великий |
| Ширина | 110 мм |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 975 ₴






