Міський жіночий рюкзак (313)
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський жіночий рюкзак
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Глибина: 12 см;
Ширина: 26 см;
Висота: 33 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 29 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 885 ₴








