Невелика спортивна сумка для тренажерного залу фітнесу тренувань з екошкіри Витончена дорожня сумка (218)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика спортивна сумка для тренажерного залу фітнесу тренувань з екошкіри Витончена дорожня сумка
Характеристики: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ! Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за сучасними технологіям; Довжина: 40 см; Ширина: 12 см; Висота: 25 см;
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 399 ₴








