Чоловіча сумка для документів Polo (211)
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для документів Polo Характеристики: Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Довжина: 30 см; Товщина: 7 см; Висота: 25 см;
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Глибина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 300 см |
- Ціна: 1 285 ₴









