Сумка портфель для документів чоловічий (395)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка портфель для документів чоловічий
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Колір: чорний;
Довжина: 40 см;
Товщина: 12 см;
Висота: 30 см;
Дивіться також й інші наші моделі:
Повний асортимент тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Тип | Портфель |
- Ціна: 1 449 ₴








