Чоловічий клатч барсетка Baellery (243)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий клатч барсетка Baellery Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 20,7 см; Ширина: 12 см; Товщина: 4 см; Закривається на блискавку та кнопку;
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 665 ₴









