Дитячий блискучий рюкзак, що відбиває (221)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий блискучий рюкзак, що відбиває
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Висота: 23 см;
Ширина: 18 см;
Глибина: 10 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 23 см |
| Розмір | Малий |
| Глибина | 10 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 кг |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 650 ₴








