Чоловічий діловий портфель для документів шкіра ПУ, сумка формат А4 для ноутбука (354МЧ)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів шкіра ПУ, стильна чоловіча сумка формат А4 для ноутбука Характеристики: Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Висота ручок: 13,5 см; Довжина: 38 см; Товщина: 6 см; Висота: 28,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Ділова |
| Довжина: | 380 см |
| Розмір | Середній |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Молодіжний |
| Підкладка | Да |
| Довжина ручок | 135 мм |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 200 ₴









