Містка чоловіча сумка для речей залу тренувань на роботу Сумка для коротких поїздок компактна (218)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка чоловіча сумка для речей залу тренувань на роботу Сумка для коротких поїздок компактна
Характеристики: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ! Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за сучасними технологіям (НЕ ДЕРМАНТИН); Колір: чорний/коричневий; Довжина: 40 см; Ширина: 12 Висота: 25 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 399 ₴









