Жіночий маленький рюкзак лаковий золотистий прогулянковий, мінірюкзачок міський для дівчат Сріблястий (144)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий маленький рюкзак лаковий золотистий прогулянковий, мінірюкзачок міський для дівчат
Характеристики:
-
Матеріал: ПУ шкіра (глянець);
-
Ширина: 20 см;
-
Висота: 26 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 400 ₴

