Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий клатч барсетка Feidikabolo Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 22 см; Ширина: 13 см; Висота: 4,5 см; Закривається на блискавку;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 1 150 ₴








