Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий великий гаманець барсетка клатч Baellery Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 21 см; Ширина: 12 см; Висота: 3,5 см; Закривається на блискавку;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 35 см |
| Розташування | Горизонтальне |
| Застежка | Молния |
- Ціна: 680 ₴





