Модний жіночий гаманець клатч із бантиком персиковий (159)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний жіночий клатч із бантиком персиковий Характеристики: Каркас — металевий; Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Колір: Персиковий; Довжина: 18 см; Ширина: 10 см; Висота: 2,7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Персиковий |
- Ціна: 450 ₴

