Чоловічій портмоне клатч Baellery чорний (142)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічій портмоне клатч Baellery Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 11 см; Висота: 2,5 см; Колір: чорний; Закривається на кнопку та на блискавку;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 499 ₴


