Стильний чоловічий клатч Baellery (121Ч)
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий клатч Baellery Характеристики: Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Довжина: 20 см; Ширина: 11 см; Товщина: 2,5 см; Закривається на кнопку та на блискавку;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Усередині |
| Товщина | 25 см |
- Ціна: 529 ₴









