Сумка жіноча крос боді зелена з екошкіри 11Р-2330
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крос боді жіноча зелена виготовлена з м'якої штучної шкіри, є щільна текстильна підкладка, стильності та привабливості сумочці надають декоративні застібки на блискавці. Розмір сумочки: висота 16 см, довжина 24 см і ширина 12 см, довжина основної ручки 20 см, довжина додаткового шкіряного ремінця регулюється по довжині від 65 см до 125 см. Сумочка складається з двох відділень на блискавці, всередині і зовні є по одній додатковій кишені на блискавці, всередині ще дві відкриті кишені. Крос боді жіноча зелена виглядає дуже стильно та модно, зручна в експлуатації, буде чудовим завершенням Вашого образу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 750 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 750,40 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка








