Сумка жіноча крос боді сіра з екошкіри 2Р-2330
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крос боді жіноча сіра виготовлена з м'якої штучної шкіри, є щільна текстильна підкладка, стильності та привабливості сумочці надають декоративні застібки на блискавці. Розмір сумочки: висота 16 см, довжина 24 см і ширина 12 см, довжина основної ручки 20 см, довжина додаткового текстильного ременя для носіння через плече регулюється від 75 см до 120 см, шкіряний ремінець регулюється по довжині від 65 см до 125 см. Сумочка складається з двох відділень на блискавці, всередині і зовні є по одній додатковій кишені на блискавці, всередині ще дві відкриті кишені. Крос боді жіноча сіра виглядає дуже стильно та модно, зручна в експлуатації, буде чудовим завершенням Вашого образу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 750 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 750,40 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка








