Сумка дорожня через плече чорна De Esse
-30%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна та практична дорожня сумка DE ESSE з водонепроникного поліестеру для поїздки на відпочинок або у відрядження. Поліестер - щільний, міцний і високоякісний матеріал, який не тільки прослужить вам довгі роки, але і виглядатиме елегантно та розкішно. На сумці встановлені щільна підкладка та гарна фурнітура. Містка дорожня сумка на двох довгих міцних ручках, у комплекті додатковий ремінь через плече. Щільна водонепроникна тканина захистить Ваші речі від вологи. Усередині 2 кишені для мобільного телефону, 2 кишені на блискавці. З лицьового боку є фірмовий металевий логотип.
- Матеріал верху Текстиль
- Підкладка П/Е
- Розмір (В*Ш) (см) 35*60
- Ширина дна (см) 20
- Авіапереліт Ручна поклажа
- Кишені (шт) 4
- Ручки 2
- Довжина основної ручки (см) 36
- Тип застібки Блискавка
- Кількість відділень 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 42 л |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 373,40 ₴
- Спосіб упаковки: Картон




