Сумка спортивна чоловіча для залу тренувань чорна Якісна дорожня сумка De Esse BV38706-1
-30%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна чоловіча для залу тренувань чорна Якісна дорожня сумка De Esse
Зручна стильна модель сумки DE ESSE з водонепроникного поліестеру для походу в спортзал, поїздки на відпочинок або у відрядження. Поліестер - щільний, міцний і високоякісний матеріал, який не тільки прослужить вам довгі роки, але і виглядатиме елегантно та розкішно. На сумці встановлені високоякісна щільна підкладка та гарна фурнітура. Модель відповідає параметрам ручної поклажі. Зовні є бічна глибока кишеня для взуття та інших речей. Усередині 3 кишені без застібки та 2 кишені на блискавці, в комплекті є довгий ремінь через плече та зовнішня лямка, яка одягається на висувну ручку валізи. Зовнішні та внутрішні якісні матеріали виготовлення сумки викликають виключно приємні та позитивні емоції.
- Матеріал верху Текстиль
- Підкладка П/Е
- Розмір (В*Ш) (см) 34*55
- Ширина дна (см) 24
- Авіапереліт Ручная кладь
- Кишені (шт) 4
- Ручки 2
- Довжина основної ручки (см) 30
- Тип застібки Блискавка
- Кількість відділень 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 55 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
- Ціна: 1 333,50 ₴
- Спосіб упаковки: Картон





