Сумка для тренувань зала фітнесу дорожня сумка морська хвиля Якісна спортивна сумка De Esse BV38690-210

Сумка для тренувань зала фітнесу дорожня сумка морська хвиля Якісна спортивна сумка De Esse
Зручна сучасна модель сумки DE ESSE з водонепроникного поліестеру для походу в спортзал, поїздки на відпочинок або у відрядження. Поліестер - щільний, міцний і високоякісний матеріал, який не тільки прослужить вам довгі роки, але і виглядатиме елегантно та розкішно. Сумка виготовлена з високоякісною щільною підкладкою та фурнітурою. Модель відповідає параметрам ручної поклажі. Крім стильного зовнішнього вигляду, сумка порадує Вас своїм комфортом у використанні та легкою вагою. Усередині є 2 відкритих відділення для мобільного телефону та кишеня на застібці. Зовні на всю довжину сумки є окрема кишеня на блискавці, кишеня на блискавці для парасольки та додаткова бічна кишеня. Ззовні збоку також є зовнішня глибока кишеня на блискавці, в ній Ви можете розташувати взуття або інші речі. Висота ручок дозволяє носити сумку на плечі, додатково є довгий ремінь через плече та зовнішня лямка, яка одягається на висувну ручку валізи. Зовнішні та внутрішні якісні матеріали виготовлення сумки викликають виключно приємні та позитивні емоції.
- Матеріал верху Текстиль
- Підкладка П/Е
- Розмір (В*Ш) (см) 29*55
- Ширина дна (см) 20
- Авіапереліт Ручная кладь
- Кишені (шт) 6
- Ручки 2
- Довжина основної ручки (см) 40
- Тип застібки Блискавка
- Кількість відділень 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 5 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 1 316 ₴
- Спосіб упаковки: Картон






