Сумка дорожня для тренувань зала спортивна чорна Надійна чоловіча сумка для спорту De Esse BV38655-1
-30%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня для тренувань зала спортивна чорна Надійна чоловіча сумка для спорту De Esse
Стильна та зручна сумка з водонепроникного поліестеру, яку можна віднести як до спортивної, так і до дорожньої моделі. Поліестер - міцний і високоякісний матеріал, який не тільки прослужить вам довгі роки, але і виглядатиме елегантно та розкішно. Висота ручок дозволяє носити сумку на плечі. Також у комплекті є довгий ремінь 120 см. Усередині 2 кишені на блискавці та 2 кишені без застібки. Зовні збоку під блискавкою є глибока кишеня для взуття. На звороті додаткова кишеня на блискавці. Також є зовнішня лямка, яка одягається на висувну ручку валізи. Така модель універсальна та практична у повсякденному житті. Розмір виробу відповідає параметрам ручної поклажі.
- Матеріал верху Текстиль
- Підкладка П/Е
- Розмір (В*Ш) (см) 30*52
- Ширина дна (см) 20
- Авіапереліт Ручная кладь
- Кишені (шт) 6
- Ручки 2
- Довжина основної ручки (см) 14
- Тип застібки Блискавка
- Кількість відділень 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 5 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 52 см |
- Ціна: 1 258,60 ₴
- Спосіб упаковки: Картон








