Сумка жіноча текстильна чорна De Esse
-30%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна містка текстильна сумка з останньої колекції українського бренду De Esse. Зовні з боків є 2 кишені на блискавці. Усередині додаткова кишеня. Сумка містка - можна використовувати для занять спортом, її зручно носити в руках і через плече - довжина плечового ременя регулюється, вона легка, зручна, практична, і до того ж тканина легко піддається чищенню. Така сумка – це не тільки функціональний аксесуар у повсякденному житті, подорожі та спорті, а й стильний елемент гардеробу, який допомагає доповнити образ та зберігати необхідні речі під рукою.
- Матеріал верху Текстиль
- Підкладка П/Е
- Розмір (В*Ш) (см) 20*35
- Ширина дна (см) 15
- Авіапереліт Ручная кладь
- Кишені (шт) 3
- Ручки 1
- Довжина основної ручки (см) 120
- Тип застібки Блискавка
- Кількість відділень 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | De Esse |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 700 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 1 104,60 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка





