Жіноча сумка мульти клатч 3в1 Набір сумочок Молочний клітина (791М)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка мульти клатч 3в1 Набір сумочок Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Розміри великої сумочки: 22х17х4 см; Розміри маленької сумочки: 18х11х3 см; Діаметр круглої сумочки-ключниці: 9 см; Плечовий ремінь – тканинний на карабінах; Якісна металічна фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочна клітка |
- Ціна: 950 ₴









