Якісний жіночий рюкзак міський прогулянковий рюкзачок для дівчат Кенгуру Білий (1488)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний жіночий рюкзак міський прогулянковий рюкзачок для дівчат Кенгуру Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 32 см; Ширина: 26 см; Глибина на основі: 14 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Білий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 150 ₴
