Стильна елегантна жіноча сумка новинка Містка жіноча сумка класична зі шкіри PU Синій (373)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна елегантна жіноча сумка новинка Містка жіноча сумка класична зі шкіри PU
Характеристики: Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму; Є довга ручка на плече; Висота ручок: 13 см; Довжина: 28 см; Ширина: 13 см; Висота: 19 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 1 200 ₴






